-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та ремонту картриджів- ID: UA-2026-08-31-000904-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234151
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ТО VOLVO FM 66R 218/2026- ID: UA-2026-08-30-000621-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234150
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка 2 зовн. VIKO з заземл.+, коробка розподільча...×-
31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка 2 зовн. VIKO з заземл.+, коробка розподільча СКІМ 85х43х39, розетка 1 зовн. VIKO+)
- ID: UA-2026-08-31-000895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234145
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бітумна мастика- ID: UA-2026-08-31-000893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234141
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-000897-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234140
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило в асортименті- ID: UA-2026-08-31-000892-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234139
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 33711900-6 МилоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Фенілефрин (Phenylephrine)) (ДК 021:2015: 33600000-6 – Фармацевтична про...×-
Лікарські засоби (Фенілефрин (Phenylephrine)) (ДК 021:2015: 33600000-6 – Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-08-31-000882-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234137
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОЗІВСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02000792ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об`єкту: «Заход...×-
Коригування проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об`єкту: «Заходи з усунення аварії в бюджетній установі шляхом проведення капітального ремонту по заміні металопластикових енергозберігаючих вікон з улаштуванням укосів, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації, Криворізького ліцею №123 Криворізької міської ради, розташованого за адресою: вул. Миколаївське шосе, 18, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50025. Коригування
- ID: UA-2026-08-31-000881-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234136
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142325ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні акумулятори- ID: UA-2026-08-31-000890-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234134
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40109168ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:36)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монтаж електрики фаркопа 217/2026- ID: UA-2026-08-30-000615-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234132
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктної документації по об'єкту: "Поточний ремонт зовнішньої ме...×-
Виготовлення проєктної документації по об'єкту: "Поточний ремонт зовнішньої мережі теплопостачання закладу загальної середньої освіти "Залізницький ліцей ім.І.Пасевича"Любешівської селищної ради Волинської області"
- ID: UA-2026-08-31-000877-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234131
Заклад загальної середньої освіти "Залізницький ліцей ім. І.Пасевича" Любешівської селищної ради Волинської області ЄДРПОУ: 41832075ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПММ- ID: UA-2026-08-31-000875-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234130
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУТИЩАНСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП" ЄДРПОУ: 34753849ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-000876-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234129
Відділ житлово-комунального господарства, будівництва та комунального майна Радомишльської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 41926545ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
провода пускові- ID: UA-2026-08-31-000887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234127
КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕПЛОВИК» ЄДРПОУ: 14151820ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Болти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні- ID: UA-2026-08-31-000889-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234126
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39607507ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-