-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади (кухонна витяжка)- ID: UA-2026-09-03-015186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288519
РОЗТОЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЛОПУШНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23591245ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1-Н 54.2) 1 клас (у 4-х частинах) (Частина 3, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-03-015187-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288517
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз- ID: UA-2026-09-03-015184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288516
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова; Крупа горохова фасована- ID: UA-2026-09-03-015182-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288514
Опорний заклад освіти Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 34211312ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 21:43)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуг...×-
код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 55320000-9 — Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-9 класів та учнів пільгових категорій Березівської гімназії Івано-Франківської міської ради)
- ID: UA-2026-09-03-015180-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288513
БЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20562912ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-03-015179-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288512
Комунальне підприємство "Криворізький міський театр ляльок" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 05464617ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ліжко двоярусне- ID: UA-2026-09-03-015181-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288511
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МЕХАНІКО-ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЄДРПОУ: 05536685ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортного засобу- шкільний автобус Еталон , реєстраційний номе...×-
Технічне обслуговування транспортного засобу- шкільний автобус Еталон , реєстраційний номер ВС0304ХА, Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-03-015178-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288510
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04373057ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та н...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та нейропрописи» (автор Василь Федієнко, серія «Крок до школи») (2,40 обл. арк.)
- ID: UA-2026-09-03-015177-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288509
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова. Буквар» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1-Н 54.2) 1 клас (у 4-х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-03-015176-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288508
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-03-015174-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288506
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо; Бензин- ID: UA-2026-09-03-015173-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288505
Вараська районна державна адміністрація ЄДРПОУ: 43954202ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації- ID: UA-2026-09-03-015170-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288504
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04384687ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для чищення (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закуп...×-
Засоби для чищення (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 39830000-9 - Продукція для чищення)
- ID: UA-2026-09-03-015171-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288503
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 44101707ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма ку...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма курсу за вибором «Мнемічні таємниці» для 1-4 класу закладів загальної середньої освіти. Автори програми: Чепурний Г. А., Стародубцева К. В. в обсязі 0,90 обліково- видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-03-015172-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288502
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -