-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та нейропрописи» (автор Василь Федієнко, серія «Крок до школи») (2,40 обл. арк.)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-015177-a
Активна
851.29
UAH без ПДВ
Номер:
4ac40c905f1a497084e31fc5879656b9
Внутрішній номер закупівлі:
30288509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-015177-a
Замовник:
Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43296244
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
851.29 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Нейрогімнастика та нейропрописи» (автор Василь Федієнко, серія «Крок до
школи») (2,40 обл. арк.)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Kовшар Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2667107426
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Гетьманська, 84 кв.1
Ціна пропозиції
851.29 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 21:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5054d05e4e494a0296c70ba1945a4b8e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-015177-a-a1
Постачальник:
Kовшар Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2667107426
-
Адреса:
50074, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Гетьманська, 84 кв.1
Номер договору:
1813-37д-26
Сума договору:
851.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації