-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів- ID: UA-2026-09-02-001560-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260440
Житомирська спеціальна школа №1 Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 05395992ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей-олівець 15г Amos (Am-3215), Клей ПВА суперковпачок 100мл Buromax (ВМ.4832)- ID: UA-2026-09-02-001555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260439
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:72220000-3 - Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питань- ID: UA-2026-09-02-001568-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260437
ДК 021:2015: 72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службового автомобіля- ID: UA-2026-09-02-001536-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260436
ОДЕСЬКА РАЙОННА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43995888ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт службових автомобілів- ID: UA-2026-09-02-001531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260435
Виконавчий комітет Шишацької селищної ради ЄДРПОУ: 04384368ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневе) деревʼяних конструкцій даху будівлі Бли...×-
Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневе) деревʼяних конструкцій даху будівлі Блиставицького дошкільного закладу «Золота рибка», за адресою: вул. Соборна, 29, с. Блиставиця, Бучанського р-ну, Київської області
- ID: UA-2026-09-02-001549-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260431
Відділ освіти Бучанської міської ради ЄДРПОУ: 34357364ДК 021:2015: 77220000-8 Послуги з просочування деревиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрудні значки для одягу ( в комплекті)- ID: UA-2026-09-02-001546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260430
Відділ культури,туризму, молоді та спорту Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 43966506ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по відновленню камери відеоспостереження на території КЗКМР «Кагарлицький ліцей №...×-
Послуги по відновленню камери відеоспостереження на території КЗКМР «Кагарлицький ліцей №2 ім.В.П.Дашенка" за адресою: м.Кагарлик вул.Паркова,26,
- ID: UA-2026-09-02-001527-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260429
Відділ освіти Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44098705ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бланки квитанцій- ID: UA-2026-09-02-001526-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260427
КП "Нові Стрілища" Бібрської міської ради ЄДРПОУ: 25235827ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-02-001545-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260424
КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 30598710ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (Антифриз 5 л)- ID: UA-2026-09-02-001530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260423
Довбиський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188470ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Ч...×-
ДК 021:2015 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Чорнило Epson 103 for EcoTank Black ink bottle 65ml (C13T00S14A), чорнило Epson 103 for EcoTank Cyan ink bottle 65ml (C13T00S24A), чорнило Epson 103 for EcoTank Magenta ink bottle 65ml (C13T00S34A), чорнило Epson 103 for EcoTank Yellow ink bottle 65ml (C13T00S44A), чорнило Canon GI-490 Black (0663C001) 135 ml, чорнило Canon GI-490 Cyan (0664C001), чорнило Canon GI-490 Magenta (0665C001), чорнило Canon GI-490 Yellow (0666C001)
- ID: UA-2026-09-02-001453-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260422
Військова частина А4594 ЄДРПОУ: 26631695ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові членські внески до Асоціації (Львівської агломерації) на 2026р- ID: UA-2026-09-02-001544-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260421
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 98130000-3 Послуги різних членських організаційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Совок з віником (Код ДК -39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і п...×-
Совок з віником (Код ДК -39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-02-001542-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260420
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ХЛІБОДАРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34227191ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, блоки управління, клапани, регулятори, крани рівня підлоги, осушувачі повітря, вологооливовідділювачи, блоки керування, редуктори, мотори склоочисника, мотори редуктора, елементи фільтруючі, ремкомплекти щіткотримачі, ізолятори, колісні центи, вентилятори, сепаратори, приводи пісочниці, датчики, пневморозподільники, котушки, глушники, фітинги, вкладиши)
- ID: UA-2026-09-02-001515-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260419
КП ММР "Миколаївелектротранс" ЄДРПОУ: 03328468ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-