-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, блоки управління, клапани, регулятори, крани рівня підлоги, осушувачі повітря, вологооливовідділювачи, блоки керування, редуктори, мотори склоочисника, мотори редуктора, елементи фільтруючі, ремкомплекти щіткотримачі, ізолятори, колісні центи, вентилятори, сепаратори, приводи пісочниці, датчики, пневморозподільники, котушки, глушники, фітинги, вкладиши)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-001515-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
6 166 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
38
хв
29
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8693f67781b546dba2424e1ae8c527da
Внутрішній номер закупівлі:
30260419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-001515-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Маєва +380998955950 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 166 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 09:55 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 09:55 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 09:55 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 166 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Модулятори, блоки управління, клапани, регулятори, крани рівня підлоги, осушувачі повітря, вологооливовідділювачи, блоки керування, редуктори, мотори склоочисника, мотори редуктора, елементи фільтруючі, ремкомплекти щіткотримачі, ізолятори, колісні центи, вентилятори, сепаратори, приводи пісочниці, датчики, пневморозподільники, котушки, глушники, фітинги, вкладиши)