-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню вимірювань електричних параметрів; опору розтікання на основних зазе...×-
Послуги по проведенню вимірювань електричних параметрів; опору розтікання на основних заземлювачах і заземлення магістралей і обладнання, ізоляції кабельних ліній та опору петлі «фаза-нуль» промислових електромереж та електрообладнання
- ID: UA-2026-08-31-004056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237349
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38945657ДК 021:2015: 71620000-0 Аналітичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Платна освітня послуга з підготовки фахівця з післядипломної освіти (навчання з метою підв...×-
Платна освітня послуга з підготовки фахівця з післядипломної освіти (навчання з метою підвищення кваліфікації - спеціалізація "Загальна практика-сімейна медицина")
- ID: UA-2026-08-31-004051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237345
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ГНІВАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41877472ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні ма...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115)
- ID: UA-2026-08-31-004053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237342
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-08-31-004054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237341
ЦЕНТРАЛЬНА БАЗА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПАЛЬНО-МАСТИЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3071) ЄДРПОУ: 43811869ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі створення промоційних відео та інформаційної кaмпанії в рамках проєкту PLUA.01....×-
Послуги зі створення промоційних відео та інформаційної кaмпанії в рамках проєкту PLUA.01.03-IP.01-0015/23-00 "Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту та міста Ужгород", що фінансується Європейським Союзом в рамках Програми Interreg NEXT VI-A Польща - Україна 2021-2027)
- ID: UA-2026-08-31-004047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237339
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 04053699ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією- ID: UA-2026-08-31-004046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237338
Національний університет "Чернігівська політехніка" ЄДРПОУ: 05460798ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-08-31-004044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237337
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 20.07.2026 року № 1-13-2026-002376 на стадії провадження ЗЗ
- ID: UA-2026-08-31-004036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237333
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
професійний концентрований засіб для миття всіх видів поверхонь «Білизна поверхнева»; проф...×-
професійний концентрований засіб для миття всіх видів поверхонь «Білизна поверхнева»; професійний засіб для миття та очищення ванних кімнат «Білизна кераміка»; професійний засіб для миття дзеркальних та скляних поверхонь «Білизна скло»; професійний концентрований засіб для ручного миття посуду «Білизна посуд»; професійний засіб для видалення застарілого жиру та нагару на поверхнях «Білизна анти жир»
- ID: UA-2026-08-31-004038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237330
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ПРИЛИМАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312061ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екран...×-
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання(Монітор AOC U27B3A) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)
- ID: UA-2026-08-31-004043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237329
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015 - 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-08-31-004033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237328
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 02012154ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів- ID: UA-2026-08-31-004041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237326
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали (Журнал обліку процедур)- ID: UA-2026-08-31-004027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237324
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38401359ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 19.07.2026 року № 1-13-2026-002358 на стадії провадження ЗЗ
- ID: UA-2026-08-31-004031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237323
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, Надання права ви...×-
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, Надання права використоання КП "Програмний комплекс "Варта" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
- ID: UA-2026-08-31-004029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237322
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44059357ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -