• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

988 964.68 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
10
хв
04
сек
Гарантія - 29 570.04 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 39ff355eb28f4c6494b771bacd75c008
Внутрішній номер закупівлі: 30237342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004053-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"
Контактна особа: Надія Миколаївна Кривоноженкова 380573931654 tender_2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 988 964.68 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:14 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:14 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:14 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴988 964.68 ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115)