-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-09-03-014170-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287516
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства ЄДРПОУ: 02092710ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування уч...×-
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Братковецького ліцею Івано-Франківської ДК 021:2015: 55320000-9)
- ID: UA-2026-09-03-014169-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287515
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30160000-8 Магнітні картки (смарт-картка Em-marine)- ID: UA-2026-09-03-014164-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287513
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42631325ДК 021:2015: 30160000-8 Магнітні карткиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), картка- ID: UA-2026-09-03-014167-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287512
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фанера ламінована, товщ. 21 мм, формат 1250x2500 мм, 1/1 (B/B), F/F (гладка/гладка), берез...×-
Фанера ламінована, товщ. 21 мм, формат 1250x2500 мм, 1/1 (B/B), F/F (гладка/гладка), береза
- ID: UA-2026-09-03-014155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287511
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з загальних питань з охорони праці» з оформленням протоколу та видачею посвідченн...×-
Навчання з загальних питань з охорони праці» з оформленням протоколу та видачею посвідчення встановленого зразка (надалі - Послуги) ДК 021:2015 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки
- ID: UA-2026-09-03-014160-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287510
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-014157-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287509
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарський інвентар (корзина для паперу)- ID: UA-2026-09-03-014158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287507
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 42272029ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування сертифікованих вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-014163-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287506
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тримінг свинний 80/20, печінка свинна (код ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)- ID: UA-2026-09-03-014159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287505
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЛИНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ" ЄДРПОУ: 34804384ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладка труби прийомної МАЗ,КРАЗ,патрубок радіатора верхній Супер МАЗ(L=420)- ID: UA-2026-09-03-014156-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287504
Підволочиське управління житлово-комунального господарства ЄДРПОУ: 03353800ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
какао-порошок 200гр- ID: UA-2026-09-03-014154-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287503
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 – Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Рис, гречка, крупа ячна, гор...×-
15610000-7 – Продукція борошномельно-круп’яної промисловості (Рис, гречка, крупа ячна, горох, вівсяні пластівці, пшоно)
- ID: UA-2026-09-03-014152-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287502
ЛУЦЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ ЄДРПОУ: 03562520ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби з дезінфікуючим ефектом- ID: UA-2026-09-03-014150-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287501
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03874573ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та...×-
Навчальні медичні тренажери, симулятори та анатомічні моделі (Лот№1 Комплект манекенів та тренажерів для надання невідкладної допомоги при травмах та пораненнях, Лот №2 Комплект тренажерів та манекенів для серцево-легеневої реанімації, Лот №3 Манекен Laerdal Resusci Anne QCPR всього тіла AED AW (або еквівалент), Лот №4 Імітатор пологів, Лот №5 Манекен Симулятор- пологів., Лот №6 Імітатор народження дитини, Лот №7 Манекен повнорозмірний з ранами і пораненнями, Лот № 8 Імобілізаційний комплект, Лот № 9 Муляж внутрішньовенних ін’єкцій.)
- ID: UA-2026-09-03-014151-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287499
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02010899ДК 021:2015: 38970000-5 Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 18:00)
-