-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування (Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Братковецького ліцею Івано-Франківської ДК 021:2015: 55320000-9)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014169-a
Завершена
30 375.00
UAH без ПДВ
Номер:
72c45c333c57485aa86be357bf70749f
Внутрішній номер закупівлі:
30287515
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014169-a
Замовник:
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25802373
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана П.Дорошенка, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Ярема +380958763298 matsapula@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
30 375.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з гарячого харчування учнів (аутсорсинг) на базі Братковецького ліцею Івано-Франківської ДК 021:2015: 55320000-9
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
77462, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, с. Братківці, вулиця Шевченка, будинок 89-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ЛОГІН ОКСАНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3584309662
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н село Братківці вул.Молодіжна будинок 20
Ціна пропозиції
30 375.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 17:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
42e6905486bf4f26813d32cfeeb81140
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-014169-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ЛОГІН ОКСАНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3584309662
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н село Братківці вул.Молодіжна будинок 20
Номер договору:
23
Сума договору:
30 375.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 17:40
Статус:
Підписаний