-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільні телефони- ID: UA-2026-09-04-012809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301474
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво- ID: UA-2026-09-04-012806-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301473
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга вихователя групи денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі ко...×-
Послуга вихователя групи денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі команди проєкту з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301472
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85310000-5 Послуги з надання соціальної допомогиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15420000-8 Рафіновані олії та жири (олія рафінована)- ID: UA-2026-09-04-012805-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301471
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту дизельного генератора FGD 6500E3- ID: UA-2026-09-04-012804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301469
КЗ "ПДЮСШ №4" ЄДРПОУ: 26399560ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріал...×-
Рукавички медичні нітрилові оглядові нестерильні (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)
- ID: UA-2026-09-04-012787-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301468
3 ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ВУЗОЛ УРЯДОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 34264453ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування (ремонту) інженерної техніки спеціального призначення- ID: UA-2026-09-04-012799-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301467
в/ч А1349 ЄДРПОУ: 08174283ДК 021:2015: 50531400-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування підіймальних кранівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу ТАТА XENON- ID: UA-2026-09-04-012800-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301465
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012801-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301464
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-012794-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301463
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби та супутні товари- ID: UA-2026-09-04-012797-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301462
Міжшкільний ресурсний центр Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 20138930ДК 021:2015: 19200000-8 Текстильні вироби та супутні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канат джгутовий- ID: UA-2026-09-04-012795-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301461
Державна установа "Бердичівська виправна колонія (№70)" ЄДРПОУ: 08563330ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАктивна -
-
-
Відбір для закупівлі за рамковою угодою
-
КЕП
Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно–правової відповідальності власників наземн...×-
Послуги щодо обов’язкового страхування цивільно–правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-09-04-012793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301459
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 66516100-1 Послуги зі страхування цивільної відповідальності власників автомобільного транспортуПеріод запрошеннядо закінчення періоду залишився день (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картридж...×-
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка картриджів)
- ID: UA-2026-09-04-012791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301457
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 22799966ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495, SS...×-
Послуги з поточного ремонту транспортних засобів NISSAN NAVARA VIN № VSKCVND40U0140495, SSANGYONG ACTYON SPORTS VIN № KPACA1EKS7P012167
- ID: UA-2026-09-04-012790-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301456
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2195 ЄДРПОУ: 14321682ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 17:00)
-