-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012806-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
5 069 840.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
04
год
49
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
52120d408eb04d2ea97340f8b2a1ba76
Внутрішній номер закупівлі:
30301473
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012806-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Юрій Вікторович 380938922853 yurii.hryshchenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 069 840.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 16:52 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 16:52 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 16:52 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 655 600.00 Лот 1 - Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво
- Лот №2 ₴3 414 240.00 Лот 2 - Послуги з перевезення деревини Конотопське надлісництво