-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БФП Epson L3270 (або аналог)- ID: UA-2026-08-31-012670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245912
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583 ЄДРПОУ: 09724567ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі Інтернет, в тому числі за технологією GPON- ID: UA-2026-08-31-012671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245911
КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 22545026ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012665-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245909
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-08-31-012667-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245908
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Яворівської гімназії- ID: UA-2026-08-31-012666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245907
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Малотур’янського ліцею- ID: UA-2026-08-31-012663-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245906
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кваліфіковані електронні довірчі послуги- ID: UA-2026-08-31-012664-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245905
Одеська обласна державна лікарня ветеринарної медицини ЄДРПОУ: 20986865ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської місько...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-012662-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245904
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 06669856ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з надання доступу та технічного обслуговування системи відеоспостереження- ID: UA-2026-08-31-012660-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245902
ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українсь...×-
Послуги спікера-театрального критика під час круглого столу: "Музичний вимір українського театру в часи війни: нові сенси, нова відповідальність", в рамках виконання гранту Українського культурного фонду для реалізації культурно-мистецького проєкту «Національний фестиваль «Схід Опера Фест - 2026», відповідно до Договору про надання гранту № 9EVE11-26258 від 01 червня 2026 року.
- ID: UA-2026-08-31-012658-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245901
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В.ЛИСЕНКА" ЄДРПОУ: 38385217ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-012661-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245900
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторис...×-
Код ДК 021:2015- 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт підстанції 150 кВ «Вогнетривна-1» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Північне шосе/Теплична, буд. 22б/1, м. Запоріжжя) в частині встановлення силового трансформатора №1»)
- ID: UA-2026-08-31-012657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245899
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного прое...×-
Закупівля підкладок КЦТ 111 для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
- ID: UA-2026-08-31-012653-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245898
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба- ID: UA-2026-08-31-012652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245896
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа холодильна Tatra Trc700Tns- ID: UA-2026-08-31-012655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245895
Середня загальноосвітня школа №72 ЄДРПОУ: 20781471ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -