-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друкарська фарба- ID: UA-2026-09-04-009630-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298310
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26078206ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний та чорнила- ID: UA-2026-09-04-009629-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298308
КУ "Центр фінансово-госопдарського обслуговування закладів освіти" Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 44182756ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки та технічного обслуговування засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-009622-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298307
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання...×-
код ДК 021:2015 – 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Щілинна лампа SL-2G (або еквівалент) - 33124110-9 Діагностичні системи ( НК 024:2023 – 35148 Лампа щілинна офтальмологічна оглядова, НК 031:2024 – Z12120108 Щілинні лампи))
- ID: UA-2026-09-04-009609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298305
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА №24" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003474ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка жовто-блакитна атласна за ДК 021:2015 39290000-1 Фурнітура різна- ID: UA-2026-09-04-009604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298299
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА, ТУРИЗМУ, У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42664853ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18310000-5 - Спідня білизна (Топ)- ID: UA-2026-09-04-009610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298297
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 18310000-5 Спідня білизнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікова...×-
Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки, яка включає надання користувачам електронних довірчих послуг засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки для генерації пар ключів та/або створення кваліфікованих електронних підписів чи печаток, та/або перевірки кваліфікованих підписів чи печаток (ДК 021:2015: 72310000-1 – Послуги з обробки даних)
- ID: UA-2026-09-04-009613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298296
Управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства Вільногірської міської ради Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26368915ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пробірки вакуумна для забору крові "ВОЛЕС", голки для забору крові "ВОЛЕС&q...×-
Пробірки вакуумна для забору крові "ВОЛЕС", голки для забору крові "ВОЛЕС", тримач для вакуумний пробірок
- ID: UA-2026-09-04-009605-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298294
Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» ЄДРПОУ: 38480231ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-009599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298293
Любинський заклад дошкільної освіти ЯМР ЛО ЄДРПОУ: 41645782ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відеокамера підводна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди Ук...×-
Відеокамера підводна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу), наказ 3735
- ID: UA-2026-09-04-009603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298292
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Афіші- ID: UA-2026-09-04-009601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298291
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02006359ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка технічного стану КТЗ- ID: UA-2026-09-04-009600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298290
Новоселівська гімназія ЄДРПОУ: 26228404ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про надання послуг з перевірки димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-09-04-009598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298289
КАНІВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ ЄДРПОУ: 22793082ДК 021:2015: 71315410-6 Перевірка вентиляційних системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свинина для запікання; Філе куряче (15110000-2 - М’ясо);- ID: UA-2026-09-04-009587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298288
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск алмазний YATO "SEGMENT" 350х25,4мм- ID: UA-2026-09-04-009591-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298287
Комунальне підприємство "Городнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" Городнянської міської ради ЄДРПОУ: 03357872ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -