-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокамера підводна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу), наказ 3735
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-009603-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
20 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
10
год
42
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ac791bfc67d44131bf3b2b455462617d
Внутрішній номер закупівлі:
30298292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-009603-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Євгеній Володимирович +380442466975 kravcenko.evgenij.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 14:44 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 14:44 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
04.09.2026 14:44 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 833.33 Відеокамера підводна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з плавання в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу), наказ 3735