-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-03-010139-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286625
Військова частина А5161 ЄДРПОУ: 26643215ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прилавок для приборів- ID: UA-2026-09-03-013266-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286624
Середня загальноосвітня школа № 96 МЖК-1 ЄДРПОУ: 20821532ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013251-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286623
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Омивач скла літній Лимон 5л Водний розчин карбаміду (сечовини) Adblue (10л)- ID: UA-2026-09-03-013250-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286622
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕСТИН-ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 05466186ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-09-03-013253-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286620
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу" ЄДРПОУ: 02544738ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Алюміній сірчанокислий (сульфат алюмінію)- ID: UA-2026-09-03-013252-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286619
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Бойлер BOSCH TR2000T 80 B або еквівалент- ID: UA-2026-09-03-013240-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286618
Військова частина А2896 ЄДРПОУ: 00046657ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ядра волоського горіху (сушені), Родзинки, Фініки- ID: UA-2026-09-03-013248-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286616
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Конотопський обласний академічний ліцей "Лідер" ЄДРПОУ: 22979059ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-013243-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286615
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці- ID: UA-2026-09-03-013230-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286614
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40901383ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-013244-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286612
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43988082ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини- ID: UA-2026-09-03-013245-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286608
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезенн...×-
"ДК 021:2015-60180000-3Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів(Послуги автотранспорту МТЗ 82.1) "
- ID: UA-2026-09-03-013249-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286607
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Смолінської селищної ради ЄДРПОУ: 41798621ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня п...×-
Кабель СИП 2*16, наконечник алюмінієвий, згідно коду ДК 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
- ID: UA-2026-09-03-013239-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286606
Відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 40208983ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна 750мл- ID: UA-2026-09-03-013234-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286605
Вчорайшенська сільська рада ЄДРПОУ: 04344788ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -