-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013245-a
501 (519 ХТФ)_24310000-0
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 17:00)
48 034.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
30
хв
36
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
037c0afb75cb4f4ea6dd8477def6f718
Внутрішній номер закупівлі:
30286608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013245-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 034.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:39 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:39 - 19.09.2026 17:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:39 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 034.00 Основні неорганічні хімічні речовини