-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт покрів...×-
Технічний нагляд за проведенням підрядних робіт по об'єкту: Капітальний ремонт покрівлі та вентиляційних шахт (аварійно-відновлювальні роботи) в Комунальному закладі "ВИШНЕВИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) "РОСИНКА" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області за адресою: місто Вишневе Бучанського району Київської області, вул. Святошинська, 48
- ID: UA-2026-09-04-012335-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301004
Комунальний заклад "Вишневий заклад дошкільної освіти (центр розвитку дитини) "Росинка" ЄДРПОУ: 23585820ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти (аміаку розчин, аналгін, барбовал краплі, бетайод, блогір-3, вугілля активован...×-
Медикаменти (аміаку розчин, аналгін, барбовал краплі, бетайод, блогір-3, вугілля активоване, дексалгін, дексаметазон, диклофенак, ібупрофен табл., ібупрофен-здоров'я, каптопрес, кеторл, кеторолак, лоперамід, лоратадин, магнію сульфат, нітрогліцерин, ондансетрон, ототон, перекись водню 3%, спирт етиловий, фармадипін, флоксал, хлоропіраміну г/х)
- ID: UA-2026-09-04-012333-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301000
Комунальне підприємство "Пожежна дружина в с. Поляниця" ЄДРПОУ: 41005162ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання- ID: UA-2026-09-04-012317-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300999
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ротатор для навантажувача (Рахівське надлісництво)- ID: UA-2026-09-04-012324-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300994
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Малярна стрічка- ID: UA-2026-09-04-012328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300993
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-04-012323-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300992
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради ЄДРПОУ: 44153624ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стелаж для сушки посуду з поддоном- ID: UA-2026-09-04-012321-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300991
ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (Функціональне навчання...×-
код ДК 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (Функціональне навчання у сфері цивільного захисту)
- ID: UA-2026-09-04-012327-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300989
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 03072595ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відомчі заохочувальні відзнаки- ID: UA-2026-09-04-012319-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300988
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації навчання з питань охорони праці працівників Замовника з метою отрима...×-
Послуги з організації навчання з питань охорони праці працівників Замовника з метою отримання необхідних знань і навичок з питань охорони праці або безпечного ведення робіт; (код ДК 021:2015 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів)
- ID: UA-2026-09-04-012320-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300987
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка меблів офісних- ID: UA-2026-09-04-012318-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300985
КУ "МЦ"КАМПУС" ЄДРПОУ: 45393724ДК 021:2015: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки...×-
Матеріали відповідно до коду ДК 021:2015: 448830000-7 - "Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники"; 44110000-4 - "Конструкційні матеріали"; 44810000-1 - "Фарби"; 31520000-7 - "Світильники та освітлювальна арматура"; 31220000-4 - "Елементи електричний схем"; 31320000-5 - "Електророзподільні кабелі"; 44510000-1 - "Замки, ключи та петлі"; 44220000-8 - "Столярні вироби"; 24910000-6 - "Клеї"; 44170000-2 - "Плити, листи, стрічки та фольга, пов"язані з конструкційними матеріалами"; 44140000-3 - "Продукція пов"язана з конструкційними матеріалами"; 44530000-4 - "Кріпильні деталі"; 42520000-7 - "Вентиляційне обладнання"; 44330000-2 - "Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі"; 44160000-9 - "Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби"; 42130000-9 - "Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої"; 39350000-0 - "Каналізаційне обладнання"; 39220000-0 - "Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування"; 38620000-7 - "Поляризаційні матеріали"; 44510000-8 - "Знаряддя"; 38420000-5 - "Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів"
- ID: UA-2026-09-04-012308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300983
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Шафа телекомунікаційна (код за ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щити)- ID: UA-2026-09-04-012294-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300982
3 ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОДЕСЬКИЙ ВУЗОЛ УРЯДОВОГО ЗВ'ЯЗКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 34264453ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щитиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вхідні двері- ID: UA-2026-09-04-012315-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300981
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-012314-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300980
Київський спортивний ліцей ЄДРПОУ: 23516367ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-