-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ротатор для навантажувача (Рахівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-012324-a
Завершена
25 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
b94754dada3c45b9ad11f80d03ce0326
Внутрішній номер закупівлі:
30300994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-012324-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ІВАНЮРА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА 380973080656 nataliia.ivaniura@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 29.06.2026 р. було оголошено відкриті торги з Особливостями UA-2026-06-29-002555-a Ротатор для навантажувача. Відповідно до інформації, відображеної в системі електронних закупівель 07.07.2026 р. відкриті торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
Очікувана вартість:
25 650.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ротатор гідравлічний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецтрансзапчасть"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38979691
-
Адреса:
61007, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Героїв Харкова, 277
Ціна пропозиції
25 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 16:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c503cf82b29847f98003b6c48f913b11
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-04-012324-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спецтрансзапчасть"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38979691
-
Адреса:
61007, Україна, Харківська область, Харків, пр-т Героїв Харкова, 277
Номер договору:
151-09-20260831-2-3
Сума договору:
25 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний