-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозді...×-
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
- ID: UA-2026-09-01-007607-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254438
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-007606-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254435
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-01-007598-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254434
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправка та приправа (приправа)- ID: UA-2026-09-01-007556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254431
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-09-01-007557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254430
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби ( склопакети та москітні сітки )- ID: UA-2026-09-01-007594-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254427
Комунальне некомерційне підприємство "Очаківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 38442712ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти( сир твердий,сир ксломолочний)- ID: UA-2026-09-01-007589-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254425
Мартинівський заклад дошкільної освіти "Капітошка" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26339167ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (заправка та відновлення картриджів)- ID: UA-2026-09-01-007586-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254424
Броварський ліцей № 10 Броварської міської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 25657557ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина дров’яна непромислового використання- ID: UA-2026-09-01-007579-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254422
ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04388320ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (манка 0,9 кг)- ID: UA-2026-09-01-007542-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254420
Центр надання соціальних послуг Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 44008831ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги дистанційного навчання з Загальних питань з охорони праці- ID: UA-2026-09-01-007635-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254419
Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44060781ДК 021:2015: 80420000-4 Послуги у сфері електронної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-01-007651-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254418
БІЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34010870ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Малярна клейка стрічка- ID: UA-2026-09-01-007658-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254417
КУ СМРВС ЄДРПОУ: 33698735ДК 021:2015: 44424200-0 Клейкі стрічкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби (Олія моторна М10ДМ 5л.)- ID: UA-2026-09-01-007612-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254416
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОХВИЦЯ-СЕРВІС" ЛОХВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40236921ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (автон...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (автонавантажувача LW 300 державний номер 36495 ВА)
- ID: UA-2026-09-01-007578-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254415
Комунальне підприємство "Знам'янський комбінат комунальних послуг" ЄДРПОУ: 39764457ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -