• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Деревина дров’яна непромислового використання

Завершена

71 904.00 UAH з ПДВ
Номер: c832b993efee4b759d257669c0492d19
Внутрішній номер закупівлі: 30254422
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-007579-a   
Замовник: ПОЛИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Наталія Вирста +380963983460 natashavyrsta@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 71 904.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров’яна НП Береза
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 15 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті
Деревина дров’яна НП Граб
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 2 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті
Деревина дров’яна НП Вільха
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 10 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті
Деревина дров’яна НП Сосна
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 5 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті
Деревина дров’яна НП Осика
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 2 метр кубічний
Період постачання 01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34374, Україна, Рівненська область, село Полиці, вулиця Б.Хмельницького, 23а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Ціна пропозиції 71 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 15:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 68c8d803c8fe453e8a2456df6b1f9eba
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-007579-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Номер договору: 154-20260818-14-5
Сума договору: 71 904.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 59 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Деревина дров’яна НП Береза: 1 780.00000 UAH без ПДВ
Деревина дров’яна НП Граб: 1 930.00000 UAH без ПДВ
Деревина дров’яна НП Вільха: 1 740.00000 UAH без ПДВ
Деревина дров’яна НП Сосна: 1 740.00000 UAH без ПДВ
Деревина дров’яна НП Осика: 1 630.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 14:54
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Ліси України.pdf