-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-04-011007-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299707
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42515118ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні пос...×-
Хімчистка салону автомобіля - 98310000-9 — Послуги з прання і сухого чищення (загальні послуги хімчистки, які теж інколи обирають замовники).
- ID: UA-2026-09-04-011018-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299706
Комунальний заклад "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 05459051ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж...×-
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт внутрішніх інженерних мереж (підбір та встановлення вузла обліку теплової енергії системи опалення) нежитлових приміщень будівлі Слобідської окружної прокуратури міста Харкова, за адресою: м. Харків, вул. Тепловозна, 8»
- ID: UA-2026-09-04-011005-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299704
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивно...×-
Щоденник спостережень розвитку дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання
- ID: UA-2026-09-04-011008-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299700
ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації з виготовлення технічного паспорту, внесення його в єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДССБ) та присвоєння ідентифікатора на об'єкт нерухомого майна
- ID: UA-2026-09-04-011017-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299697
Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького ЄДРПОУ: 02223750ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення LRS-75-12- ID: UA-2026-09-04-011015-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299696
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Абразивні вироби- ID: UA-2026-09-04-011019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299695
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим авт...×-
«Послуги спеціалізованого транспортного обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва», код ДК 021:2015 60130000-8 – Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
- ID: UA-2026-09-04-011016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299694
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Дарницького району м.Києва ЄДРПОУ: 38266365ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади для закладів освіти- ID: UA-2026-09-04-011012-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299691
ВІДДІЛ ОСВІТИ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44277935ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо- ID: UA-2026-09-04-011011-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299690
Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради "Самбірська центральна лікарня" ЄДРПОУ: 01997461ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві (вхід в підїзд) та вс...×-
Поточний ремонт конструктивних елементів - заміна дверей на металеві (вхід в підїзд) та встановлення металевих решітчастих дверей по вул.С. Бандери 23/3 під'їзд в м.Шептицький
- ID: UA-2026-09-04-011022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299688
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОКОМУНСЕРВІС" ШЕПТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 31616100ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конверти С4, С5, С6- ID: UA-2026-09-04-011003-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299686
ПІВДЕННО-ЗАХІДНЕ МІЖОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 21312821ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт залізничної зливо-наливної естакади для світлих нафтопродуктів- ID: UA-2026-09-04-010918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299684
Військова частина А4795 ЄДРПОУ: 26637864ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 11.09.26 09:25)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги кафе для проведення заходу- ID: UA-2026-09-04-010994-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299682
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО ТА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 44290707ДК 021:2015: 55330000-2 Послуги кафеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позачергова перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вимикання) за іні...×-
Позачергова перевірка правильності роботи засобу обліку (перевірка схеми вимикання) за ініціативою Замовника (за ЄЗС код ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-09-04-010992-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299681
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40310334ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -