-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011019-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 14:00)
957 518.14
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
17
год
05
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
020a3838e9004d4a944fd140558fe691
Внутрішній номер закупівлі:
30299695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011019-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вілюра Оксана Юхимівна 380363662473 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
957 518.14 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:25 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:25 - 21.09.2026 14:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:25 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 13:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴957 518.14 Абразивні вироби