-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та і...×-
Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та інші паперові канцелярські вироби
- ID: UA-2026-09-04-005872-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294622
ДК 021:2015: 22800000-8 Паперові чи картонні реєстраційні журнали, бухгалтерські книги, швидкозшивачі, бланки та інші паперові канцелярські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція призначена для відзначення та нагородження- ID: UA-2026-09-04-005873-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294621
ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по поточному ремонту автомобіля- ID: UA-2026-09-04-005870-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294616
Відокремлений структурний підрозділ "Бучацький фаховий коледж Закладу вищої освіти "Подільський державний університет" ЄДРПОУ: 34581427ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий із пшеничного борошна, 0,600 кг- ID: UA-2026-09-04-005850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294615
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги в кварталі №19 виділі №4 Корчинського лісництва- ID: UA-2026-09-04-005860-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294607
Державне Підприємство " Сколівський військовий лісгосп" ЄДРПОУ: 43074458ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адр...×-
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-09-04-005849-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294606
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тяга рульова Chevrolet Captiva -2шт.,тяга/стійка,стабілізаторHD-2шт.- ID: UA-2026-09-04-005859-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294603
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маркер Permament 8566 2,5 мм, чорний, Маркер Permament 2846 1 мм чорний, Маркер Permament...×-
Маркер Permament 8566 2,5 мм, чорний, Маркер Permament 2846 1 мм чорний, Маркер Permament 2836 2 мм чорний
- ID: UA-2026-09-04-005853-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294601
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42088653ДК 021:2015: 30192125-3 МаркериАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-784_24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Хімічна домішка для регулювання часу...×-
26Т-784_24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція (Хімічна домішка для регулювання часу загуснення тампонажних розчинів для підвищених температур СemR50 F або еквівалент)
- ID: UA-2026-09-04-005844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294599
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП кольорового друку Epson L3251- ID: UA-2026-09-04-005845-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294598
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 5 "Мальва" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21430733ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування...×-
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
- ID: UA-2026-09-04-005838-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294597
СТАРОВИЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333224ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-04-005837-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294595
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44080090ДК 021:2015: 31711140-6 ЕлектродиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дезактін 1кг- ID: UA-2026-09-04-005827-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294593
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗНІВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03074602ДК 021:2015: 24455000-8 Дезинфекційні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вивіз розміщення твердих побутових відходів- ID: UA-2026-09-04-005836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294591
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905071ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віник пласмасовий, свердло 10/210, диск для тримера, пензель- ID: UA-2026-09-04-005843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294589
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -