• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Скасування закупівлі

Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)

Протокол №234М від 04.09.2026р.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)

167 420.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
18
дн
08
год
53
хв
22
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 52b70418432544eaa98ab738aa7ceea5
Внутрішній номер закупівлі: 30294606
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-005849-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Святослав Ткаченко +380633409477 amysekretik@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 167 420.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 12:13 - 20.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 12:13 - 23.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 12:13 - 20.09.2026 00:00
Аукціон: з 23.09.2026 14:48

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: bd369e0345d64d36a4c85cabe8dbfafb
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 04.09.2026 13:00 - 15.09.2026 00:00
Дата опублікування: 04.09.2026 13:00
Статус:
Період оскарження
  • Лот №1 ₴167 420.00 Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)