-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по безоплатному підвезенню вчителів та учнів , які навчаються та проживають на від...×-
Послуги по безоплатному підвезенню вчителів та учнів , які навчаються та проживають на віддалених територіях від закладу освіти на відстані понад 2км до місця призначення і додому
- ID: UA-2026-09-03-012321-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285686
БІЛОЗІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БІЛОЗІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24354725ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція тваринництва та супутня продукція- ID: UA-2026-09-03-012303-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285684
Коломийський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188671ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробовувань- ID: UA-2026-09-03-012320-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285683
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22201472ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні товари- ID: UA-2026-09-03-012304-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285681
Рокитнівський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02547168ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка з з/к Makel IP20, біла та розетка 2-на з з/к біла- ID: UA-2026-09-03-012298-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285679
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проектні роботи з розробки робочого проекту по об`єкту: "Реконструкція мереж 0,4 кВ д...×-
проектні роботи з розробки робочого проекту по об`єкту: "Реконструкція мереж 0,4 кВ для винесення та переобладнання ділянки ЛЕП-0,4 кВ Л-13 та ЛЕП-0,4 кВ Л-14 від ТП 10/0,4 кВ №39 за межі зони забудови земельної ділянки замовника в Київській області, Бучанського району, селі Софіївська Борщагівка, вул.Соборна, кад.№3333486201:01:035:0057"
- ID: UA-2026-09-03-012297-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285678
Комунальне підприємство Софія ЄДРПОУ: 32611763ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Умивальник та постамент- ID: UA-2026-09-03-012309-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285677
МАРИНИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ СОСНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569344ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-03-012299-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285676
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкції та їх частини- ID: UA-2026-09-03-012274-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285666
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-03-012292-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285662
КУ КУ"Центр надання соціальних послуг" Бучацької міської ради ЄДРПОУ: 44104630ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Cytarabine – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Cytarabi...×-
Лікарський засіб Cytarabine – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Cytarabine – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-09-03-012278-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285661
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Церезіт, крумікс, ізогіпс, фарба- ID: UA-2026-09-03-012282-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285658
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНАСТИРИЩЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005390ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)- ID: UA-2026-09-03-012277-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285657
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-03-012275-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285656
Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38739037ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витяжка GVK 214- ID: UA-2026-09-03-012276-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285655
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -