-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Мастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-012277-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
603 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
06
год
49
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9679a3fc54424a099caf9f0423a47767
Внутрішній номер закупівлі:
30285657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-012277-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бідюк Андрій Богданович 380978024604 andriy.bidyuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
603 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:07 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:07 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:07 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴603 833.33 Мастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)