• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лікарський засіб Cytarabine – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Cytarabine – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

186 624.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
05
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d4954ec6068a43dba47c9535483667f8
Внутрішній номер закупівлі: 30285661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-012278-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Марина Якимчук +380442398773 tenderrobota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 186 624.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:07 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:07 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:07 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴186 624.30 Лікарський засіб Cytarabine – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Cytarabine – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)