-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і...×-
50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (послуги пожежних служб) (послуги з перезарядки вогнегасників, а саме послуги з ТО та перезарядки первинних засобів пожежогасіння)
- ID: UA-2026-09-02-003439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262346
КОМУНАЛЬНЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02541728ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір чорнил Epson- ID: UA-2026-09-02-003476-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262345
ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії по...×-
ДК 021:2015:92370000-5 "Послуги звукооператорів": послуги озвучення церемонії покладання квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченкові з нагоди 35-ї річниці Незалежності України на площі 250-річчя міста
- ID: UA-2026-09-02-003480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262344
Управління культури Кам'янської міської ради ЄДРПОУ: 45183733ДК 021:2015: 92370000-5 Послуги звукооператорівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-02-003481-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262343
Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» ЄДРПОУ: 20143701ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення- ID: UA-2026-09-02-003473-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262342
Військова частина А5011 ЄДРПОУ: 26640040ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клапан запірно-регулюючий- ID: UA-2026-09-02-003477-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262339
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалісті (участь у семінарі "Конгрес для бухгалте...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалісті (участь у семінарі "Конгрес для бухгалтерів бюджетних установ", онлайн формат)
- ID: UA-2026-09-02-003452-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262337
ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення медичного огляду працівників- ID: UA-2026-09-02-003472-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262336
Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» ЄДРПОУ: 38762239ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні- ID: UA-2026-09-02-003460-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262335
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-02-003507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262332
Комунальне некомерційне підприємство «Городківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городківської сільської ради ЄДРПОУ: 45128515ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильник холодної води E-T 1,6U- ID: UA-2026-09-02-003508-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262330
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стартер ВАЗ- ID: UA-2026-09-02-003463-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262329
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІЗЯСЛАВВОДОКАНАЛ" ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 14151760ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мило рідке- ID: UA-2026-09-02-003440-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262328
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СТРИЖАВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44064105ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя (флейц 100мм, кісточка радіатора 0,3мм та 0,4мм, свердло 2...×-
ДК 021:2015-44510000-8 Знаряддя (флейц 100мм, кісточка радіатора 0,3мм та 0,4мм, свердло 25*1000мм, валик малярний без ручки 250мм, набір шпателів 100мм та 250мм)
- ID: UA-2026-09-02-003444-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262327
Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж управління, економіки і права Полтавського державного аграрного університету" ЄДРПОУ: 33457962ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-02-003486-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262326
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 43952524ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -