-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003460-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
24 075.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
09
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a3f182afbf3c457b9fd0cb034c325535
Внутрішній номер закупівлі:
30262335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003460-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40153175
-
Адреса:
08170, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Віта-Поштова, ВУЛИЦЯ БОЯРСЬКА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коберник Ігор +380988890268 vita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
24 075.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 11:10 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 11:10 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 11:10 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 075.00 Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні