-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги добровільного страхування авто (ВАЗ 21043, ВХ 3074 СА; ВАЗ 21043, ВХ2037СА; ВАЗ 2...×-
послуги добровільного страхування авто (ВАЗ 21043, ВХ 3074 СА; ВАЗ 21043, ВХ2037СА; ВАЗ 21043, ВХ5268ВН)
- ID: UA-2026-08-31-010602-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243868
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області ЄДРПОУ: 21318350ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з транспортно-експедиторського обслуговування (ТЕО) експортних, імпортних, транзит...×-
Послуга з транспортно-експедиторського обслуговування (ТЕО) експортних, імпортних, транзитних та іншого вантажу Клієнта, в тому числі з організації перевезень різними видами транспорту, перевалки у портах та надання інших узгоджених Сторонами послуг з міста Барселона (Королівство Іспанія) до міста Очаків (україна)
- ID: UA-2026-08-31-010610-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243867
ОЧАКІВСЬКИЙ МВК ЄДРПОУ: 04056606ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі (квасоля консервована, сухофрукти з яблук)- ID: UA-2026-08-31-010598-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243865
Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24171387ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаш...×-
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаштування навісу над входом у приміщення)
- ID: UA-2026-08-31-010573-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243863
Управління Служби безпеки України в Одеській області ЄДРПОУ: 20001645ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-010575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243857
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за Д...×-
Управління проектом по поточному ремонту-технічний нагляд за об'єктом: "Код за ДК021:2015 71520000-9-Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Послуги з поточного середнього ремонту частини дороги комунальної власності по вулиці Коцюбинського у селищі Драбів, Золотоніського району, Черкаської області"
- ID: UA-2026-08-31-010588-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243854
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04407690ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32570000-9 - Комунікаційне обладнання- ID: UA-2026-08-31-010593-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243853
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 32570000-9 Комунікаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремон кермової рейки автомобіля Hyundai Tucson 2004 року випуску- ID: UA-2026-08-31-010574-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243852
Центральна база забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України (військова частина 2274) ЄДРПОУ: 14323511ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд та повірка сигналізаторів газу- ID: UA-2026-08-31-010577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243851
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирськ...×-
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
- ID: UA-2026-08-31-010584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243850
Виконавчий комітет Володимирської міської ради ЄДРПОУ: 04051282ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки артроскопічні- ID: UA-2026-08-31-010585-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243848
ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НА 100 ЛІЖОК (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4554) ЄДРПОУ: 08495260ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-08-31-010599-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243847
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Герметик- ID: UA-2026-08-31-010580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243845
СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 45548277ДК 021:2015: 39812500-2 ГерметикиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрообладнання та елементи живлення- ID: UA-2026-08-31-010582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243843
Головне управління Національної поліції в Херсонській області ЄДРПОУ: 40108782ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус Siena Дуб Калісто(2,5м)(заглушки,зєднання)- ID: UA-2026-08-31-010583-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243842
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -