-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граната імітаційно-тренувальна- ID: UA-2026-09-01-006875-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253703
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1492 ЄДРПОУ: 14321475ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини (карданчик вала рульового AH-AVTO E-n)- ID: UA-2026-09-01-006869-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253701
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мати мінераловатні- ID: UA-2026-09-01-006868-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253700
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 0.9л- ID: UA-2026-09-01-006865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253697
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху над сценою Смілянського міського будинку культури , за адресою Черкас...×-
Поточний ремонт даху над сценою Смілянського міського будинку культури , за адресою Черкаська обл., м.Сміла, вул. Соборна, 100 (ДК 021:2015 (CPV): 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-006858-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253696
Смілянський міський будинок культури ЄДРПОУ: 40912112ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (налив)- ID: UA-2026-09-01-006866-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253694
Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 13966170ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея...×-
3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24100 25.6V 100Ah, 2,56 kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 23kg.)
- ID: UA-2026-09-01-006861-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253693
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України ЄДРПОУ: 05416952ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя- ID: UA-2026-09-01-006851-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253692
Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки ЄДРПОУ: 08353525ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
плита, брусок- ID: UA-2026-09-01-006860-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253691
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перемекач плити (Державні кошти)- ID: UA-2026-09-01-006856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253688
Державний податковий університет ЄДРПОУ: 44550814ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по демонтажу, пред’явленню в повірку, монтажу та налагодженню технологічних параме...×-
Послуги по демонтажу, пред’явленню в повірку, монтажу та налагодженню технологічних параметрів приладів обліку та контролю газу. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 50410000-2 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-01-006843-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253686
Червонокостянтинівський ліцей Петрівської селищної ради Олександрійський район Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33249701ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадла медичні одноразові- ID: UA-2026-09-01-006844-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253684
Національний медичний університет імені О.О. Богомольця ЄДРПОУ: 02010787ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту службового автомобіля замовника Рено Сандеро- ID: UA-2026-09-01-006857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253680
Виконавчий комітет Ужгородської міської ради ЄДРПОУ: 04053699ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-006853-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253679
Запорізький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 20508083ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Портативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумуляторо...×-
Портативна DMR радіостанція Motorola Mototrbo R7а VHF NKP AES-256 з додатковим акумулятором
- ID: UA-2026-09-01-006784-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30253678
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 32237000-3 Портативні радіостанціїПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-