• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Похоронне приладдя

Завершена

60 000.00 UAH без ПДВ
Номер: bd81060c0dc44146b8f53736ab812baa
Внутрішній номер закупівлі: 30253692
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006851-a   
Замовник: Дніпропетровський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Контактна особа: Пустовий Віктор 380991278838 victor.krin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труна
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Хрест
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Табличка
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Подушка з наволочкою
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Запинало
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Рушникове полотно
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Поховальний набір
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Рушник на хрест
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Прапор
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Вінок
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Стрічка з написом
Код ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдя
Кількість 6 штука
Період постачання 01.02.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Яковенко Є.В.
Ціна пропозиції 60 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cbf12257e6044696ada3ca7bc796bdec
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-006851-a-a1
Постачальник: ФОП Яковенко Є.В.
Номер договору: 69
Сума договору: 60 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Труна: 6 000.00000 UAH без ПДВ
Хрест: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Табличка: 150.00000 UAH без ПДВ
Подушка з наволочкою: 150.00000 UAH без ПДВ
Запинало: 600.00000 UAH без ПДВ
Рушникове полотно: 500.00000 UAH без ПДВ
Поховальний набір: 50.00000 UAH без ПДВ
Рушник на хрест: 100.00000 UAH без ПДВ
Прапор: 200.00000 UAH без ПДВ
Вінок: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Стрічка з написом: 50.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.09.2026 09:25
Статус:
Підписаний
pdf
69Чдоговір.pdf