-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромережі в Лукімському сільському будинку культури-філії с. Лукім...×-
Поточний ремонт електромережі в Лукімському сільському будинку культури-філії с. Лукім'я Лубенського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-31-008301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241564
КП Відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради ЄДРПОУ: 44023823ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обр...×-
ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну (Овочерізка BERG HLC-300)
- ID: UA-2026-08-31-008297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241562
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з перевезення військовослужбовців до медичних установ та між ними на різних етапах...×-
послуги з перевезення військовослужбовців до медичних установ та між ними на різних етапах медичної евакуації
- ID: UA-2026-08-31-008292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241561
Управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 26572159ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44510000-8 (Знаряддя)- ID: UA-2026-08-31-008286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241559
ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ,СПОРТУ,КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43937145ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)
- ID: UA-2026-08-31-008293-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241558
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об’єкті «Капітальний ремонт (перео...×-
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об’єкті «Капітальний ремонт (переобладнання) медичних приміщень та конференцзалу комунального підприємства “Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства” Волинської обласної ради по вул. Загородня, 20, в місті Луцьк Волинської області (коригування)» строком до завершення будівництва, код ДК 021:2015:71520000-9 послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт; СPV: 71520000-9 – Construction supervision services.
- ID: UA-2026-08-31-008288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241557
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42078561ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання інвентарю для проведення ремонтних робіт господарським способом.- ID: UA-2026-08-31-008284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241556
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки,стрічка- ID: UA-2026-08-31-008282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241555
КУ Кременчуцький ліцей №13 "Авіор" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 24826845ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних...×-
Послуги зі страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
- ID: UA-2026-08-31-008302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241553
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-08-31-008287-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241552
Заклад загальної середньої освіти «Володимирська гімназія №1 Володимирської міської ради» ЄДРПОУ: 21739726ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лаки- ID: UA-2026-08-31-008289-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241550
Виконавчий комітет Білоцерківської сільської ради Миргородського району Полтавської області ЄДРПОУ: 40202143ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет, соціальних мережах та інтернет-аг...×-
Виготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет, соціальних мережах та інтернет-агенціях про діяльність Львівської міської ради та депутатів (ДК 021:2015 92400000-5 Послуги інформаційних агентств), (Лот 7 – Забезпечення доступу мешканців Львівської міської територіальної громади до інформації про діяльність депутатів Львівської міської ради шляхом поширення матеріалів через веб-сайти та електронні медіа)
- ID: UA-2026-08-31-008272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241549
Департамент "Секретаріат ради"Львівської міської ради ЄДРПОУ: 34857892ДК 021:2015: 92400000-5 Послуги інформаційних агентствАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод (Послуги скидання та приймання стічних вод)- ID: UA-2026-08-31-008273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241546
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОГІРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004172ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4 MultiOffice 500л 80г/м2 (код за ДК 021-2015 (CPV) 30197630-1 - Папір для...×-
Папір офісний А4 MultiOffice 500л 80г/м2 (код за ДК 021-2015 (CPV) 30197630-1 - Папір для друку).
- ID: UA-2026-08-31-008270-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241544
Кам’янська сільська рада ЄДРПОУ: 04418096ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Право на використання програмного продукту «FactorPro» ДК 021:2015:48430000-1- ID: UA-2026-08-31-008239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241537
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45798761ДК 021:2015: 48430000-1 Пакети програмного забезпечення для управління матеріально-технічними ресурсамиЗавершена -