• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)

24 834.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
18
год
50
хв
45
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c645085323eb455e80c828cdbe94ad04
Внутрішній номер закупівлі: 30241558
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008293-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Струк Олександра Ігорівна 380322563311 Struk.OI@ua.energy
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 834.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:21 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:21 - 11.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:21 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 13:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 834.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів Тент автомобільний (Західне ТУОМ)