• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Виготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет, соціальних мережах та інтернет-агенціях про діяльність Львівської міської ради та депутатів (ДК 021:2015 92400000-5 Послуги інформаційних агентств), (Лот 7 – Забезпечення доступу мешканців Львівської міської територіальної громади до інформації про діяльність депутатів Львівської міської ради шляхом поширення матеріалів через веб-сайти та електронні медіа)

Завершена

10 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 300ebc57a389407fadca8aa3739ce861
Внутрішній номер закупівлі: 30241549
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-008272-a   
Замовник: Департамент "Секретаріат ради"Львівської міської ради
Контактна особа: Панчук Соломія Степанівна 380662517332 secretariat.zacupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92400000-5 Послуги інформаційних агентствАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Створення та публікація новин
Код ДК 021:2015: 92400000-5 Послуги інформаційних агентств
Кількість 2 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "ВИСОКИЙ ЗАМОК"
Ціна пропозиції 10 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 45d20e10ad3b4d2483fa7bf0a3dda909
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-008272-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "ВИСОКИЙ ЗАМОК"
Номер договору: 71
Сума договору: 10 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 8 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір від 31.07.2026 №71.pdf