-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2026-09-03-013175-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286542
БІГУНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СЛОВЕЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37555583ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013174-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286541
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи (сіль)- ID: UA-2026-09-03-013172-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286538
Делятинський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188694ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-09-03-013182-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286536
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри- ID: UA-2026-09-03-013159-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286535
Військова частина А0853 ЄДРПОУ: 07794629ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтриАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хлор рідкий в балонах- ID: UA-2026-09-03-013153-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286533
Коростенське комунальне підприємство "ВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03343947ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички - 3 шт- ID: UA-2026-09-03-013164-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286532
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ІТ-29361: Фільтр оливний (Харківський ОВСЗ)- ID: UA-2026-09-03-013160-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286529
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ЄДРПОУ: 24366929ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротехнічне устаткування та аварійний набір автомобіліста для навчального автомобіля- ID: UA-2026-09-03-013158-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286528
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генератор бензиновий інверторний (н.п.5-5,5 кВт)- ID: UA-2026-09-03-013149-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286527
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3021 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803589ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вінсепт, серветки- ID: UA-2026-09-03-013173-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286526
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛЯНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 46080019ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання доступу до сервісу програмної реєстрації розрахункових операцій «Checkbox»- ID: UA-2026-09-03-013166-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286525
КНМП "ЦПМСД №1" м. Кременчука ЄДРПОУ: 38742830ДК 021:2015: 48210000-3 Пакети мережевого програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки- ID: UA-2026-09-03-013168-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286524
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник накладний- ID: UA-2026-09-03-013155-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286523
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44376142ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-03-013152-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286522
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРВОНЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ " ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ЄДРПОУ: 45644614ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -