• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Рукавички діелектричні шовні та безшовні

Завершена

419 655.60 UAH з ПДВ
Номер: d95c816bf399424e8911e7f38c7c9ef7
Внутрішній номер закупівлі: 30287863
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-014520-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Контактна особа: Макаренко Костянтин Вікторович 380930906703 locomotive.company@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги № UA-2026-07-31-007908-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 419 655.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукавички діелектричні гумові, клас 0, шовні (категорія ризику III)
Код ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу
Кількість 120 пара
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Рукавички діелектричні гумові, клас 0, безшовні (категорія ризику III) (еквівалент Рукавички діелектричні безшовні)
Код ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягу
Кількість 673 пара
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДКОМПЛЕКТ"
Ціна пропозиції 419 655.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 18:56
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: d93a87b40d3241b9ae34628547b9c961
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-014520-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРЕЙДКОМПЛЕКТ"
Номер договору: ЛК/В-26/827
Сума договору: 419 655.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 349 713.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Рукавички діелектричні гумові, клас 0, шовні (категорія ризику III): 529.20000 UAH без ПДВ
Рукавички діелектричні гумові, клас 0, безшовні (категорія ризику III) (еквівалент Рукавички діелектричні безшовні): 529.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ТОВ Трейдкомплект рукавички діелектричні ЛК-26_827.pdf
pdf
звіт про локалізацію рукавичок.pdf
docx
Договір рукавички Діел.docx
pdf
протокол рукавиці діелектр. скан.pdf
pdf
19_Витяг ТОВ Трейдкомплект 26.08.2026.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
UA-2026-07-31-007908-a-report.pdf