-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль ПФ115- ID: UA-2026-08-31-009377-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242639
Тростянецька міська рада Сумської області ЄДРПОУ: 24006361ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба, фарба в балоні, емаль для радіатора (ДК021:2015:44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-08-31-009360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242638
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-08-31-009376-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242637
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "КСАВЕРІВСЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 46038978ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани- ID: UA-2026-08-31-009358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242636
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої...×-
Аутсорсинг: послуги з організації гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Рожнятівської селищної ради (ДК 021:2015: 55510000-8 - Послуги їдалень) Лот № 1 - Петранківський ліцей, Петранківська гімназія Рожнятівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-009371-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242635
Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 43917473ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. заді...×-
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме генератор
- ID: UA-2026-08-31-009367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242634
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної інвентаризації- ID: UA-2026-08-31-009372-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242633
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у...×-
09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у 2026-2027 р.
- ID: UA-2026-08-31-009365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242632
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ізоляційна стрічка- ID: UA-2026-08-31-009357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242631
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СКОРОХОДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40924458ДК 021:2015: 19513200-7 Ізоляційна стрічкаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердла- ID: UA-2026-08-31-009362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242630
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 44512910-4 СвердлаАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-009356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242629
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04410841ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних...×-
Сухарі панірувальні код ДК 021:2015:15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів
- ID: UA-2026-08-31-009352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242627
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП....×-
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ/ЕЛЕКТРОЩИТОВИХ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗА АДРЕСОЮ ПРОСП. ВІДРАДНИЙ, 18-А у Солом’янському районі м. Києва (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) (ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (СPV) - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-009375-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242623
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СОЛОМ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 35756919ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме з надання ресу...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме з надання ресурсів хмарного дата центру для розміщення сервісів Маріупольської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009348-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242622
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052784ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:20...×-
ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (Лампа операційна (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник / НК 031:2024: Z12010701 Фіксовані безтіньові лампи); Відеоуретероскоп гнучкий одноразового використання стерильний (НК 024:2023: 38703 Відеоуретерореноскоп гнучкий / НК 031:2024: Z12020713 Уретерореноскопи))
- ID: UA-2026-08-31-009340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242616
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 08:00)
-