• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у 2026-2027 р.

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)

4 245 210.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
50
хв
09
сек
Гарантія - 84 904.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: eea70722413343b3ba835b6c3badffcf
Внутрішній номер закупівлі: 30242632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009365-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Марчук Сергій Борисович 032 25633 14 MARCHUK.SB@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 245 210.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:54 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:54 - 09.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:54 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 15:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 245 210.00 09120000-6 Газове паливо Газ природний для опалення виробничих приміщень Західного ТУОМ у 2026-2027 р.