-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень та інструментальних вимірів в сфері санітарн...×-
Послуги з проведення лабораторних досліджень та інструментальних вимірів в сфері санітарного та епідемічного благополуччя
- ID: UA-2026-09-02-012867-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271636
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 73110000-6 Дослідницькі послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24910000-6 – Клеї (Клей універсальний монтажний – 24910000-6)- ID: UA-2026-09-02-012865-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271635
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-012864-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271634
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (муфта МП).
- ID: UA-2026-09-02-012866-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271633
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м.Києва" ЄДРПОУ: 39606435ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-02-012863-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271631
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 40108892ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 — 39220000-9 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021:2015 — 39220000-9 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2026-09-02-012862-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271630
Головне управління справами Міністерства оборони України ЄДРПОУ: 24978319ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4E (CP.EN.00000574.02) у кількості 12 штук- ID: UA-2026-09-02-012807-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271626
Військова частина А0536 ЄДРПОУ: 26615064ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "Курс&...×-
послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення комплексу "Курс" в т.ч. технічної підтримки та надавати пакети оновлень компонентів програм.
- ID: UA-2026-09-02-012860-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271624
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випро...×-
ДК 021:2015 –50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів(Послуги на зняття лічильника газу на повірку та монтажу лічильника газу після повірки)
- ID: UA-2026-09-02-012854-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271623
ОДЕСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДУ "ОДЕСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ" ЄДРПОУ: 38722662ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Вища (L)- ID: UA-2026-09-02-012841-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271622
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3061 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 25575871ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сочевиця, горох- ID: UA-2026-09-02-012852-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271621
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фотопапір- ID: UA-2026-09-02-012832-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271619
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 30197643-5 Папір для фотокопіюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальне взуття- ID: UA-2026-09-02-012846-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271617
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЛАДИЖИНСЬКА СІЧ" ЄДРПОУ: 45155355ДК 021:2015: 18832000-0 Спеціальне взуттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіа...×-
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-012843-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271616
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 22.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування транспортного засобу- ID: UA-2026-09-02-012849-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271612
"Центр надання соціальних послуг" Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області ЄДРПОУ: 44034479ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобівАктивна -