-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фотопапір
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-012832-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
29 361.40
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b75024b37e6f42ed91c99374ef224946
Внутрішній номер закупівлі:
30271619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-012832-a
Замовник:
Військова частина А4668
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637195
-
Адреса:
51270, Україна, Дніпропетровська область, Самарівський район, селище Зарічне
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30197643-5 Папір для фотокопіюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 361.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 16:57 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 16:57 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження:
02.09.2026 16:57 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 361.40 Фотопапір