-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль 0.190 манка 1 кг- ID: UA-2026-09-03-007390-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280826
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15623000-1 КрохмаліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт групово...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт групового осередку ЗДО №37 "Ракета" Черкаської міської територіальної громади по вул. Самійла Кішки, 153/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-09-03-007387-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280823
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наліпки А5 (для проведення протокольного заходу).- ID: UA-2026-09-03-007379-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280819
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо (яловичина, свинина, філе куряче, окорок курки)- ID: UA-2026-09-03-007380-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280818
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982695ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер- ID: UA-2026-09-03-007389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280817
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-007381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280816
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (туалетний папір)- ID: UA-2026-09-03-007395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280815
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікуваль...×-
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-03-007376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280812
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виставкова конструкція- ID: UA-2026-09-03-007386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280810
Відділ культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44045543ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-09-03-007364-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280806
Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області ЄДРПОУ: 13844159ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-007371-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280802
ВАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ФЕРЕНЦА РАКОЦІ ІІ БЕРЕГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26212030ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Світильники та освітлювальна арматура- ID: UA-2026-09-03-007348-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280800
Військова частина А4825 ЄДРПОУ: 26639053ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-007370-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280799
КП "Тульчинкомунсервіс" ЄДРПОУ: 32097195ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою:...×-
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Франтішка Крала, 69, місто Харків (код ДК 021:2015-45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-03-007358-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280796
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Полтавська)- ID: UA-2026-09-03-007351-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280795
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-