• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт сходів та влаштування пандуса до будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" по вул. Широка,29 в с.Лешків Шептицького району Львівської області

Завершена

358 308.00 UAH з ПДВ
Номер: 706e1ed6a00040fea9ecd8c84dc30c81
Внутрішній номер закупівлі: 30288589
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015257-a   
Замовник: КЗЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат"
Контактна особа: Стадник Христина Ярославівна +380969561737 Leshkiv.internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 358 308.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт сходів та влаштування пандуса до будівлі КЗ ЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат" по вул. Широка,29 в с.Лешків Шептицького району Львівської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 80014, Україна, Львівська область, Лешків, Широка,29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРБП «Арка-Львів»
Ціна пропозиції 358 308.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0cc9f883280b48ada5166ed97f3a58ca
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015257-a-a1
Постачальник: ПРБП «Арка-Львів»
Номер договору: 68
Сума договору: 358 308.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 298 590.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Підписаний контракт
Обгрунтування
Інформація КБВ