• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та читання : посібн. інтегрованого курсу для 4 кл. закл. загал. серед. освіти (у 5-ти частинах) (авт. Олена Іщенко, Андрій Іщенко, Любов Зарольська) в обсязі 31,30 обліково-видавничих аркушів.

Активна

11 102.20 UAH без ПДВ
Номер: f6bb4e71087944dcb59137e8067a0f6e
Внутрішній номер закупівлі: 30288591
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015259-a   
Замовник: Державна установа "Український інститут розвитку освіти"
Контактна особа: Златєва Аліна Петровна 380677397037 a.zlatieva@uied.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 11 102.20 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Українська мова та читання : посібн. інтегрованого курсу для 4 кл. закл. загал. серед. освіти (у 5-ти частинах) (авт. Олена Іщенко, Андрій Іщенко, Любов Зарольська) в обсязі 31,30 обліково-видавничих аркушів.
Код ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освіти
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 03035, Україна, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, будинок 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Солдатенко Тетяна Михайлівна
Ціна пропозиції 11 102.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 22:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 44582e1d8c034c449bc4718bd1e1d9db
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-015259-a-a1
Постачальник: Солдатенко Тетяна Михайлівна
Номер договору: 1819-81д-26
Сума договору: 11 102.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації
pdf
1819-81д-26.pdf