-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель, які знаходяться...×-
Послуги з розроблення технічної документації щодо інвентаризації земель, які знаходяться на території Білокоровицької сільської ради, с-ще Бучмани, вул.Центральна, 2, Коростенського району, Житомирської області
- ID: UA-2026-09-03-007407-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280835
БІЛОКОРОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343487ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації харчування учасників культурно-масових заходів (літній дитячий табір...×-
Послуга з організації харчування учасників культурно-масових заходів (літній дитячий табір)
- ID: UA-2026-09-03-007404-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280834
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (талони) - газ скраплений для автомобільного транспорту (ДК 021...×-
Пально-мастильні матеріали (талони) - газ скраплений для автомобільного транспорту (ДК 021-2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2026-09-03-007399-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280833
Управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 02229882ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Одеська)- ID: UA-2026-09-03-007384-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280832
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль 0.190 манка 1 кг- ID: UA-2026-09-03-007390-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280826
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 15623000-1 КрохмаліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт групово...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт групового осередку ЗДО №37 "Ракета" Черкаської міської територіальної громади по вул. Самійла Кішки, 153/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-09-03-007387-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280823
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Запорізька)- ID: UA-2026-09-03-007374-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280821
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Наліпки А5 (для проведення протокольного заходу).- ID: UA-2026-09-03-007379-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280819
ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо (яловичина, свинина, філе куряче, окорок курки)- ID: UA-2026-09-03-007380-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280818
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982695ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з випробувань біспектральних поворотних IP-відеокамер- ID: UA-2026-09-03-007389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280817
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-03-007381-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280816
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради" ЄДРПОУ: 38636516ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (туалетний папір)- ID: UA-2026-09-03-007395-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280815
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікуваль...×-
Проведення лабораторних діагностичних досліджень. ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
- ID: UA-2026-09-03-007376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280812
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виставкова конструкція- ID: UA-2026-09-03-007386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280810
Відділ культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44045543ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова Булгур (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-03-007366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280808
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-