• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо (яловичина, свинина, філе куряче, окорок курки)

Завершена

3 450.00 UAH без ПДВ
Номер: 961c7be1ec2c42d09bcfa98f7c82e821
Внутрішній номер закупівлі: 30280818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-007380-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зубенко Сергій Миколайович 380674957998 hmcrl_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 3 450.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свиняче охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 15 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. Монастирська, будинок 71 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Копиця Олександр Васильвич
Ціна пропозиції 3 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 13:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 494613c139df437189b3912176c1f086
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-03-007380-a-a1
Постачальник: Копиця Олександр Васильвич
Номер договору: 277
Сума договору: 3 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.09.2026 13:31
Статус:
Підписаний
pdf
Договір про закупівлю №277 від 03.09.2026.pdf