-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них- ID: UA-2026-09-01-006063-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252887
Коломацька селищна рада ЄДРПОУ: 04398117ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий Пошехонський- ID: UA-2026-09-01-006050-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252882
СЕРБИНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ СЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39977763ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (кран, муфт...×-
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (кран, муфта, кодіно, труба)
- ID: UA-2026-09-01-006060-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252881
ЗАБРОДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04334583ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла- ID: UA-2026-09-01-006056-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252878
Центр надання соціальних послуг Новояворівської міської ради ЄДРПОУ: 44153650ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лаки (Засіб деревозахисний)- ID: UA-2026-09-01-006066-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252877
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція» ЄДРПОУ: 33441250ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 41110000-3 – Питна вода (Вода мінер. природна столова «Зіньківське джерело»...×-
ДК 021:2015 – 41110000-3 – Питна вода (Вода мінер. природна столова «Зіньківське джерело» 18,9 л – 41110000-3)
- ID: UA-2026-09-01-006059-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252876
ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиномонтаж- ID: UA-2026-09-01-006053-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252875
КП АВТОТРАНССЕРВІС ЄДРПОУ: 32018333ДК 021:2015: 50116500-6 Шиноремонтні послуги, у тому числі шиномонтажні послуги та послуги з балансування колісАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (цемент)- ID: UA-2026-09-01-006055-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252874
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44011315ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хме...×-
Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
- ID: UA-2026-09-01-006046-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252872
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЄДРПОУ: 07928461ДК 021:2015: 45231113-0 Заміна трубопроводівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-01-006049-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252871
Комунальний заклад "Староприлуцька спеціальна школа" ЄДРПОУ: 24902380ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-006048-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252870
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючий засіб для посуду, код 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-01-006047-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252869
Державна установа "Миколаївський слідчий ізолятор" ЄДРПОУ: 08564067ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Листя гінкго білоба золотий (12 шт) (до прем'єри "Сніг у Флоренції")- ID: UA-2026-09-01-006037-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252868
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ЄДРПОУ: 02224643ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015:...×-
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 03440000-6 - Продукція лісівництва (Газон рулонний)
- ID: UA-2026-09-01-006038-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252865
КП "Служба муніципального управління" Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 43032947ДК 021:2015: 03440000-6 Продукція лісівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від...×-
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
- ID: UA-2026-09-01-006036-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252862
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 22815333ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-