-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло 10w40 4л- ID: UA-2026-08-31-004016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237306
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Баскетбольні сітки- ID: UA-2026-08-31-004011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237305
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
"Комп'ютерне обладнання"- ID: UA-2026-08-31-003989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237303
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0300 ЄДРПОУ: 33114148ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освіжувач повітря- ID: UA-2026-08-31-004009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237302
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108871ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів ( Блок управління вентилятором пічки 75614291)
- ID: UA-2026-08-31-004013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237298
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі та приміщень для усунення аварії в будівлі Комунального закладу д...×-
Поточний ремонт покрівлі та приміщень для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 240 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, проспект Свободи, буд. 218 А
- ID: UA-2026-08-31-003988-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237297
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних...×-
ЦЗВ-26Т_306_ВО: Колодка гальмівна секційна електровозів ЧС (34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху)
- ID: UA-2026-08-31-004005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237296
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж canon 510, тонер порошок canon 725,тонер xerox 3020- ID: UA-2026-08-31-004004-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237295
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт систе...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: "Капітальний ремонт системи опалення громадського будинку (Лозуватського старостату) Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади по вул.Центральна, 37 с. Лозуватка Звенигородського району Черкаської області" (код ДК 021:2015 - 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2026-08-31-003993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237290
ШПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 04061576ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сода харчова- ID: UA-2026-08-31-003994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237289
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "БАРВІНОК" КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25697628ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-003995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237288
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-003999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237287
Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» ЄДРПОУ: 42158002ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Дресирувальні костюми повного захисту- ID: UA-2026-08-31-003996-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237286
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація харчування (харчування: обіди+вечері (45 осіб) у рамках виконання робіт з орга...×-
організація харчування (харчування: обіди+вечері (45 осіб) у рамках виконання робіт з організації та проведення заходів з нагоди візиту до України 26 - 28 серпня 2026 року Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Марціна КУЛАСЕКА, зокрема для відкриття Міжнародного центру колективного користування науковим обладнанням на базі Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» (КНУВС, UW, UK "AGH" (Івано-Франківська область. Україна) згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 14 серпня 2026 року №1425 «Про проведення заходів з нагоди візиту Міністра науки і вишої освіти Республіки Польща», код ДК 021:2015 (CPV) : 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговування
- ID: UA-2026-08-31-003997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237284
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА ЄДРПОУ: 02125266ДК 021:2015: 55310000-6 Послуги з ресторанного обслуговуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свічки запалення BRISK Silver LR17YS (34310000-3 «Двигуни та їх частини»)- ID: UA-2026-08-31-003982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237280
Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України ЄДРПОУ: 26493974ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -