-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова...×-
Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація, згідно ДК 021:2015 код 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
- ID: UA-2026-08-31-009259-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242526
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони твердих сортів- ID: UA-2026-08-31-009239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242522
ШЕВЧЕНКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41878172ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засувка чугунна ДУ, Прокладка ДУ- ID: UA-2026-08-31-009243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242520
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-009253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242518
БЕРЛОГІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20561976ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Героїв Маріуполя в м. Біла Церква Київської області (встановлення дор...×-
Поточний ремонт вул. Героїв Маріуполя в м. Біла Церква Київської області (встановлення дорожніх знаків) (код ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-009244-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242515
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності Болехівське надлісництво- ID: UA-2026-08-31-009238-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242511
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування компютерного обладнання та офісної техніки- ID: UA-2026-08-31-009223-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242507
КЗ ТМР "Центр твочості дітей та юнацтва" ЄДРПОУ: 14040078ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення Народного дому с. Стоянів по вул.В.Стуса,12, Шептицького району...×-
Поточний ремонт приміщення Народного дому с. Стоянів по вул.В.Стуса,12, Шептицького району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-009219-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242505
РАДЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26361149ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-009221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242504
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєкту землеустрою- ID: UA-2026-08-31-009229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242498
КАЛИНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "АВАНГАРД" ( КАЛИНІВСЬКА ДЮСШ "АВАНГАРД" ) ЄДРПОУ: 21722453ДК 021:2015: 79420000-4 Управлінські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки картриджа, заміна вала первинного заряду- ID: UA-2026-08-31-009224-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242497
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз- ID: UA-2026-08-31-009217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242495
Тростянецька міська рада Сумської області ЄДРПОУ: 24006361ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби з нержавіючої сталі, заглушки з нержавіючої сталі, відвід з нержавіючої сталі, флане...×-
Труби з нержавіючої сталі, заглушки з нержавіючої сталі, відвід з нержавіючої сталі, фланець з нержавіючої сталі
- ID: UA-2026-08-31-009231-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242494
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОДОКАНАЛ КАРПАТВІЗ" ЄДРПОУ: 35056062ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-08-31-009226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242490
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський&qu...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №6 "Європейський" Долинської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-009222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242486
ДОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 6 "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ" ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565550ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -