-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пезель- ID: UA-2026-08-31-005800-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239096
Регіональний ландшафтний парк "Верхньодністровські бескиди ЄДРПОУ: 35988441ДК 021:2015: 39224210-3 Пензлі для фарбуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44531300-4 Саморізи- ID: UA-2026-08-31-005797-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239095
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 44531300-4 СаморізиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги підведення лінії електропередач від мережі 0.4 квт до щита розподілу- ID: UA-2026-08-31-005795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239091
Відділ освіти Попільнянської селищної ради ЄДРПОУ: 41420869ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41-R3P7 (NX.EL5EU.009) (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-005729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239090
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливи в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»- ID: UA-2026-08-31-005794-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239088
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сталь коліно Ф-76- ID: UA-2026-08-31-005789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239083
КП "ЖИТЛОВИК" ЄДРПОУ: 03346035ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, щодо забезпечення роботоздатності у сфері локальних мереж- ID: UA-2026-08-31-005785-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239079
Державний заклад "Луганський державний медичний університет" ЄДРПОУ: 02010675ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Букет квітів. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у том...×-
Букет квітів. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV):03120000-8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
- ID: UA-2026-08-31-005792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239076
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44153493ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Біохімічний автоматичний аналізатор- ID: UA-2026-08-31-005784-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239074
Комунальне некомерційне підприємство "Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 38500540ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе куряче- ID: UA-2026-08-31-005775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239071
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 05484215ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланкова продукція- ID: UA-2026-08-31-005779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239069
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-005777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239068
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-005771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239067
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Текстильні вироби- ID: UA-2026-08-31-005769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239066
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 39560000-5 Текстильні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа лазерного принтера- ID: UA-2026-08-31-005774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239065
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -